Volkswagen Crafter Furgon 4490 2.0 TDI 177 KM

Dane techniczne

 • Rocznik: 2023
 • Paliwo:
 • Skrzyia biegów: manualna
 • Moc silnika: 177KM
 • Pojemność: 2000 cm3
 • Nadwozie:
 • Drzwi: 5
 • Kolor: szary
 • bezwypadkowy
 • serwisowany w aso
 • wlasciciel niepalacy
 • ksiazka serwisowa
 • mozliwa zamiana

VOLKSWAGEN Crafter 35 Furgon
silnik: 2,0 l TDI EU6 SCR BMT 177 KM
skrzynia biegów: Manualna
rozstaw osi: 4490 mm

CENA DETALICZNA: 186 000 zł netto

Wyposażenie dodatkowe:
- OsĎona silnika i skrzyni biegów (przed uderzeniami kamieni) wykonana z tworzywa
- Fotel kierowcy amortyzowany "ergoComfort" z pełną regulacją, z dwoma podłokietnikami
- Drzwi tylne ze zwiększonym kątem otwarcia max 270 stopni
- Reflektory Full LED oraz światła do jazdy dziennej typu LED
- Tempomat z funkcja ograniczania predkosci (speed limiter)
- 4 gniazdka 12 V (3 na desce rozdzielczej i 1 w obudowie fotela kierowcy)
- Kamera cofania
- Klimatyzacja pólautomatyczna "Climatic"
- eCall - system powiadamiania ratunkowego
- Schowki nad głową z dwoma kieszeniami 1 DIN oraz lampka do czytania
- Przygotowanie do uslug "We Connect" oraz "We Connect Plus"
- Przednia oś wzmocniona (dopuszczalny nacisk na przednią oś: dla Craftera 35 = 2100 kg,Crafter 50 = 2200 kg
- Czujnik deszczu i zmierzchu, wycieraczki z automatyczną regulacją prędkości, automatycznie wł. światła mijania
- Radio "Ready 2 Discover"z przygotowaniem pod nawigacje, ekran kolor 8"/20.3cm, Bluetooth, App-connect (


Numer oferty: produkcja


i572064070i
Cena promocyjna
186 000

 

Produkt Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2016 oraz 2017 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.