Volkswagen Amarok Aventura 3.0 TDI V6 240 KM

Dane techniczne

 • Rocznik: 2023
 • Paliwo:
 • Skrzyia biegów: automatyczna
 • Moc silnika: 240KM
 • Pojemność: 3000 cm3
 • Nadwozie:
 • Drzwi: 5
 • Kolor: niebieski

Volkswagen Amarok
Wersja: Aventura
Silnik: 3.0 TDI V6 240 KM
krzynia biegów: Automat 10-biegów
Napęd: 4MOTION
Lakier: Niebieski Metalik

CENA SPRZEDAŻY: 268 000 zł netto

Wybrane elementy wyposażenia standardowego:
System Infotainment z kolorowym dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 30,5 cm (12 cali) do systemu nawigacji
Wielofunkcyjna kierownica obszyta skórą, umożliwiająca obsługę radia i telefonu komórkowego, ogrzewana
Hak holowniczy, demontowalny
Osłona dolna silnika i skrzyni biegów wykonana ze stali, osłona zbiornika paliwa z tworzywa
Blokada tylnego mechanizmu różnicowego, manualna
Szyba przednia ogrzewana
Alarm antywłamaniowy z własnym zasilaniem, funkcją dozoru wnętrza oraz zabezpieczeniem przed odholowaniem
Wtyczka haka holowniczego, 13 pinowa
Roleta przestrzeni ładunkowej, elektrycznie regulowana
Pakiet Infotainment 5 (System nagłośnienia Harman Kardon)
Tapicerka siedzeń ze skóry Savona
Pakiet Assistance nr 6, w połączeniu z hakiem holowniczym
Obręcze kół aluminiowe "Varberg" 8.5 x 21, koło zapasowe pełnowymiarowe z obręczą aluminiową
Przygotowanie do "VW Connect Basic" oraz "VW Connect Navigation" - usługi mobilne online
Opony 275/45 R21 110V
Volkswagen Safe+ - 60 miesiecy gwarancji ; maksymalny całkowity przebieg 150 000 km


Numer oferty: 935084


i576992061i
Cena promocyjna
268 000

 

Produkt Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2016 oraz 2017 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.