Volkswagen Crafter Furgon 3640 2.0 TDI 177 KM Niski dach

Dane techniczne

 • Rocznik: 2023
 • Paliwo:
 • Skrzyia biegów: manualna
 • Moc silnika: 177KM
 • Pojemność: 2000 cm3
 • Nadwozie:
 • Drzwi: 5
 • Kolor: szary

VOLKSWAGEN Crafter 35 Furgon Niski Dach
silnik: 2,0 l TDI EU6 SCR BMT 177 KM
skrzynia biegów: Manual
rozstaw osi: 3640 mm

CENA DETALICZNA: 184 710 ZŁ netto

WYPOSAŻENIE DODATKOWE:
- Uchwyt holowniczy z przodu i z tyłu
- Optymalizacja zużycia paliwa - wersja z z osłoną silnika i skrzyni biegów, wykonaną z tworzywa (2D5 = QY1)
- Fotel kierowcy amortyzowany "ergoActive" z funkcją masażu, z pełną regulacją, z dwoma podłokietnikami (3TK)
- Czujniki parkowania w przednim i tylnym zderzaku (7X2)
- Reflektory Full LED oraz światła do jazdy dziennej typu LED (8IT)
- Tempomat z funkcja ograniczania predkosci (speed limiter) (8T6)
- Klimatyzacja pólautomatyczna "Climatic" (KH6)
- eCall - system powiadamiania ratunkowego
- Opony 235/65 R16 C115/113 R, o zmniejszonym oporze toczenia (Q70)
- Schowki nad głową z dwoma kieszeniami 1 DIN oraz lampka do czytania (QE4)
- Przygotowanie do uslug "We Connect" oraz "We Connect Plus" (R22)
- Volkswagen Safe+ - dodatkowe 36 miesięcy; maksymalny całkowity przebieg 200.000 km (gwarancja fabryczna 5 lat z limitem 200.000 km)
- Czujnik deszczu i zmierzchu, wycieraczki z automatyczną regulacją prędkości, automatycznie wł. światła mijania (ZA3)
- Radio "Composition Color", ekran kolor 6.5"/16.5cm, 2xUSB-C, Bluetooth, 4 glosniki, App-Connect, bez CD (ZI4)


Numer oferty: 926735


i575888533i
Cena promocyjna
186 710

 

Produkt Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2016 oraz 2017 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.