Volkswagen Multivan 2.0 BiTDI 204 KM DSG

Dane techniczne

 • Rocznik: 2023
 • Paliwo:
 • Skrzyia biegów: automatyczna_dwusprzeglowa
 • Moc silnika: 204KM
 • Pojemność: 2000 cm3
 • Nadwozie:
 • Drzwi: 5
 • Kolor: szary

Volkswagen Multivan T6.1
Wersja wyposażenia: Highline
Silnik: 2.0 TDI BiTurbo 204 KM
Skrzynia biegów: DSG, 7-G
Napęd: Przedni
Liczba miejsc: 7-osobowy
Rozstaw osi: 3000 mm

CENA Z RABATEM DETALICZNYM: 286 000 zł nettoWYPOSAŻENIE DODATKOWE:
- Zbiornik paliwa 80l
- Hak holowniczy zdejmowany z funkcją stabilizacji przyczepy
- Dodatkowe uszczelnienie oraz dodatkowa ochrona przeciwkurzowa
- Ogrzewanie postojowe wodne z programatorem, sterowane pilotem
- Przyciemnione lampy tylne LED
- Opony 255/45 R18 103H XL, bardzo niskie opory toczenia
- Kamera wspomagajaca cofanie Rear Assist
- Systemy wspomagajace kierowce - Pakiet Plus
- Oznaczenia "Bulli"
- 1 fotelik dziecięcy zintegrowany z fotelem obrotowym w II rzędzie
- 3 szuflady pod trzyosobowym siedzeniem oraz dwa pojemniki na śmieci
- Przygotowanie do "We Connect" oraz "We Connect Plus"
- Pakiet akustyczny, przyciemnienie szyb
- Obręcze kół aluminiowe "Palmerston" 8J x 18, czarne z elementami polerowanymi
- Elektrycznie otwierana tylna klapa (klap a z oknem z tylu)
- Nawigacja "Discover Media Pro" wraz z Streaming i Internet
- Fotele kierowcy oraz pasażera regulowane elektrycznie, fotel kierowcy z funkcją pamięci, nieobrotowe
Numer oferty: AKL17KRAD


i575596635i
Cena promocyjna
286 400

 

Produkt Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2016 oraz 2017 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.