Volkswagen Caddy Cargo PanAmericana 2.0 TDI 122 KM DSG

Dane techniczne

 • Rocznik: 2023
 • Paliwo:
 • Skrzyia biegów: automatyczna_dwusprzeglowa
 • Moc silnika: 122KM
 • Pojemność: 2000 cm3
 • Nadwozie:
 • Drzwi: 5
 • Kolor: szary

Volkswagen Caddy PanAmericana
Wersja wyposażenia: Cargo
Silnik: 2.0 TDI 122 KM
Skrzynia biegów: DSG
Liczba Miejsc: 2-osobowy
Lakier: Szary

CENA SPRZEDAŻY: 157 696 zł netto

WYPOSAŻENIE DODATKOWE:
- Centralny zamek z systemem Keyless Start bez funkcji SAFE
- Podłokietniki po wewnętrznej stronie foteli kierowcy i pasażera
- Schowek z prawej strony deski rozdzielczej, zamykany na klucz
- Podłoga w kabinie kierowcy wyłożona wykładziną gumową
- Podłoga w przestrzeni ładunkowej wyłożona wykładziną gumową
- Obudowy lusterek czarne, klamki lakierowane w kolorze nadwozia, czarna prowadnica drzwi przesuwnych
- Wyloty powietrza z chromowanymi elementami ozdobnymi
- Digital Cockpit
- Schowek nad głowami kierowcy i pasażera z dwoma uchwytami
- Manualna regulacja podparcia odcinka lędźwiowego dla lewego fotela w kabinie kierowcy
- Materiały dekoracyjne na desce rozdzielczej "Pewter Wave Gray"
- Czujniki parkowania w przednim i tylnym zderzaku
- App-Connect
- Kamera cofania
- Przygotowanie do We Connect oraz We Connect Plus
- Radio "Composition", kolorowy ekran doty kowy 20.96 cm (8.25 cali), 4 głośniki, instalacja telefoniczna bluetooth
- Pakiet Asystent świateł Light Assist oraz tempomat


Numer oferty: 918217


i572278260i
Cena promocyjna
157 696

 

Produkt Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2016 oraz 2017 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.