Volkswagen Caddy 2.0 TDI 102 KM

Dane techniczne

 • Rocznik: 2021
 • Paliwo:
 • Skrzyia biegów: manualna
 • Moc silnika: 102KM
 • Pojemność: 2000 cm3
 • Nadwozie: bus
 • Drzwi: 5
 • Kolor: bialy

Volkswagen Caddy
Silnik: 2.0 TDI 102 KM
Skrzynia biegów: Manual
Liczba Miejsc: 5-osobowy
Lakier: Biały

CENA SPRZEDAŻY: 100 775 zł netto*

WYPOSAŻENIE DODATKOWE:
- Zderzaki lakierowane w kolorze nadwozia
- Konsola środkowa z regulowanym podłokietnikiem oraz 2 uchwytami z przodu do napojów
- Drzwi tylne dwuskrzydłowe asymetryczne, z oknami
- Relingi dachowe lakierowane w kolorze czarnym, z połyskiem
- Alarm antywłamaniowy z własnym zasilaniem, funkcją dozoru wnętrza i zabezpieczeniem przed odholowaniem
- Czujniki parkowania w tylnym zderzaku
- Reflektory LED oraz światła do jazdy dziennej typu LED
- Reflektory tylne LED
- App-Connect
- Kierownica multifunkcyjna skórzana (z łopatkami dla skrzyni DSG), dźwignia zmiany biegów ze skóry
- Szyby przyciemniane w przedziale pasaż.-ładunk. (absorpcja 74%), szyby termoizolacyjne w kabinie kierowcy
- Przygotowanie do We Connect oraz We Connect Plus
- Dwa gniazdka USB typu C w konsoli centralnej, dwa gniazdka USB typu C w przestrzeni pasażerskiej (konsola śr.)
- Radio "Composition", kolorowy ekran doty kowy 20.96 cm (8.25 cali), 6 głośników, instalacja telefoniczna bluetooth
- Stalowe felgi 6.5J x 16, czarne


Numer oferty: produkcja


i569042349i
Cena promocyjna
100 775

 

Produkt Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2016 oraz 2017 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.